• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در سال 95

سال 1395 همانند سال های قبل از خود آمد و اکنون دارد به روزهای پایانیش نزدیک می شود و خواهد رفت. سال 95 اتفاقات زیادی را رغم زد. اما هر چه بود در حال سپری شدن می باشد.
بهاری جدید را احساس می کنیم و پروردگار مهربان را شاکریم به پاس عمر یک ساله دیگر، و با زهم خداوند را شاکریم که توفیقی نصیبمان کرد که این عمر یک ساله را در محیطی علمی بسر بردیم اینکه از خودمان راضی هستیم و یا نیستیم بحث دیگری می باشد ولی امید است که همه راضی باشیم.
دانشگاه آزاد اسلامی گناباد هم به عنوان اولین مرکز آموزش عالی شهرستان در سال جدید در آستانه سی و دومین سال فعالیت خود قرار خواهد گرفت که در ادامه گذری خواهیم داشت بر عملکرد یک ساله این واحد دانشگاهی در سال 1395
فروردین ماه:
- دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به سال اقتصاد مقاومتی اقدام  و عمل شد فعالیت خود را با حضور بر مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه آغاز کرد. رئیس واحد گناباد در سخنانی در جمع همکاران خود به مناسبت شروع سال جدید گفت: وظیفه همه ما این است تا با اقدام و عمل و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و ظرفیت های موجود در راه اعتلا و ارتقای بیش از پیش جایگاه علم و دانش بکوشیم و گام برداریم.

- کارکنان واحد گناباد که در سال 1394 به افتخار بازنشستگی نائل شده بودند در مراسمی مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفتند. در این آئین رئیس واحد، از سرمایه انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه دانشگاه آزاد اسلامی نام برد.
اردیبهشت ماه:
- دانشگاه آزاد اسلامی گناباد میزبان دانشجویان معتکف مراکز آموزش عالی و دانشگاه های شهرستان بود. دانشجویان دختر واحد گناباد همانند سال های گذشته به استقبال از مراسم اعتکاف رفتند با این تفاوت که اینبار میزبان همنوعان خود از مراکز آموزش عالی و دانشگاه های شهرستان شده بودند.
- به مناسبت روز معلم، اعضای هیات علمی واحد گناباد به اتفاق هیات رئیسه این واحد دانشگاهی با شرکت در ارودی یک روزه، بخشی از اماکن، جاذبه های گردشگری و زیارتی شهرستان را مورد بازدید قرار دادند.
- به همت دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی و حوزه معاونت دانشجوئی و فرهنگی، جشن شعبانیه در محل تالار شیخ محمد تقی بهلول برگزار گردید در این مراسم از دانشجویان و اساتید برتر گروه علوم پزشکی تقدیر به عمل آمد. معاون دانشجویی و فرهنگی واحد در این مراسم گفت: دانشجویان ما بدلیل عزت نفس، نبوغ فکری و بالندگی در دنیا بی نظیر می باشند.
خرداد ماه:
- همزمان با سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین سی و یکمین سال فعالیت واحد گناباد، همایش پیاده روی با حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان و خانواده های آنان برگزار شد. دکتر حسن زاده رئیس واحد در این مراسم اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی نه تنها تحولی شگرف در ارتقاء آموزش عالی کشور و توزیع سطح کیفیت علم ایجاد کرده است بلکه نقش مهم و بی بدیلی در آبادانی و توسعه عمرانی بویژه در شهرهای محروم داشته است.
- بیست و یکمین جشن دانش آموختگی با حضور هیات رئیسه، تنی چند از مسئولین شهرستان، فارغ التحصیلان و خانواده های آنان در محل تالار شیخ محمدتقی بهلول دانشگاه برگزار شد.  رئیس واحد گناباد در این آئین از دانش اموختگان خواست تا ارتباط خود را با دانشگاه از طریق کانون فارغ التحصیلان ادامه دهند.
- کارکنان و هیات رئیسه واحد به همراه احاد مختلف مردم شهرستان در مراسم بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره ) شرکت کردند.
تیر ماه:
انجمن علمی مددکاری که یکی از انجمن های غعال و پرکار واحد می باشد با توجه به ماه مبارک رمضان فعالیت های خود را به قشرهای آسیب پذیر و مددجویان افزایش می دهد.
- خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی گناباد همزمان با امت خداجو و ولایت مدار ایران اسلامی در رهپیمایی روز جهانی قدس این یادگار جاودانه امام راحل شرکت کرده و ضمن بیعت با آرمان های بلند شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری، انزجار خویش را از رژیم صهیونستی اعلام می دارند.
مرداد ماه:
- آغاز رزمایش بسیجیان ادارات شهرستان با ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، دکتر حسن زاده رئیس واحد گناباد در جمع بسیجیان پایگاه های مقاومت ادارات و نهادهای دولتی شهرستان گفت: استقلال، امنیت، آبادانی، پیشرفت های علمی و هر آنچه را که داریم مرهون خون پاک شهدا و ایثارگری آن عزیزان می باشد.
- بزرگترین رخداد علمی کشور و به عبارتی هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکتروینک ایران با پیام دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اندیشمندان و فرهیختگانی از سرتاسر میهن اسلامی در واحد گناباد آغاز به کار کرد. در بخشی از پیام دکتر میرزاده به این کنفرانس آمده است: باید پشتیبانی مناسبی از انرژی و صنعت برق به عمل آید.
فرماندار گناباد هم در این کنفرانس اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با برگزاری کنفرانس ها در سند توسعه ششم کشور تاثیرگذار بوده است.
- پنجمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در واحد گناباد برگزار شد. دکتر عباس شیخ الاسلامی دبیر هیات امنای استان خراسان رضوی، در این نشست، واحد گناباد را یک واحد قابل قبول و بسیار منظم و خوب توصیف کرد.
شهریور ماه:
- معاون آموزشی واحد گناباد در جمع دهیاران شهرستان به تبیین خدمات دانشگاه آزاد اسلامی و تشریح فعالیت ها و پتانسیل های واحد گناباد پرداخت. وی در این نشست خاطرنشان ساخت: با دانشگاه آزاد اسلامی گناباد و امکانات و پتانسیل های موجود، خانواده ها و شهروندان نگرانی و دغدغه ای بنام تحصیل فرزندان خود نداشته و نخواهند داشت.
- به مناسبت روز کارمند از زحمات کارمندان واحد تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
- دکتر حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در جمع دانشجویان بسیجی اردوی جهادی طرح هجرت حضور یافت و ضمن قدردانی از آنان بیان داشت: مایه ی بسی مباهات و افتخار است که دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که در تولید علم پیشقدم هستند  در امر خدمت به محرومان و داشتن حس نوع دوستی نیز پیشقدم می باشند.
- تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در چهارمین دوره مسابقات کشوری رباتیک خیام موفق شد در رشته جنگجوی سبک وزن به مقام قهرمانی دست پیدا کند.
مهرماه:
- به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی در واحد گناباد برگزار شد. از تجلیل کارکنان رزمنده، ایثارگر و جانباز با حضور هیات رئیسه، کارکنان واحد و مسئولانی از ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان تا دیدار با خانواده معظم شهدا و شرکت در مراسم رژه پایگاه های مقاومت،
- با توجه به شروع سال تحصیلی 96-95 اردوی توجیهی جداگانه ویژه دانشجویان جدیدالورد برپا شد. حسن زاده رئیس واحد گناباد ضمن تبریک سال تحصیلی جدید اظهار داشت: با تلاش هایی که صورت گرفته است و ایجاد رشته های جدید در مقطع تحصیلات تکمیلی و در گروه علوم انسانی، واحد گناباد در جذب و پذیرش دانشجو نسبت به سال گذشته از رشد خوبی برخوردار بوده است.
- در راستای کسب درآمدها و گسترش آن و کاهش وابستگی به شهریه، 6 هزار متر مربع از زمین های تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد به زیر کشت زعفران رفت.
- دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در عزای ایام شهادت سرور و سالار شهیدان آقا اباعبداله الحسین (ع) و یاران باوفای حضرتش به سوگ نشست. مراسم متعددی در این ایام ویژه دانشجویان در محل مسجد دانشگاه و مجتمع های خوابگاهی پسران و دختران برگزار شد. مراسمی نیز برای کارکنان در محل مسجد دانشگاه برگزار شد در برخی از این مراسم، مسئولینی از شهرستان همانند:  امام جمعه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه و....حضور یافتند.
آبان ماه:
- هفته کتاب با حضور هیات رئیسه واحد و رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان و تنی چند از همکاران وی در محل کتابخانه واحد گناباد گرامی داشته شد.
آذرماه:
- گرامیداشت هفته بسیج در واحد گناباد، رئیس واحد در مراسمی در محل دفتر پایگاه بسیج مقاومت شهید محمدی ثانی کارکنان، از پایگاه های مقاومت بسیج ادارات و مراکز آموزش عالی شهرستان خواست که فعالیت خود را در عرصه های فرهنگی بیشتر کنند.
- آئین پاسداشت روز دانشجو در تالار دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شد. ضمنا مهندس بنائی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در واحد گناباد و حضور در محل کلاس درس، ضمن تبریک این روز فرخنده به دانشجویان، از انان خواست: در حوزه علم و دانش تلاش کنند و نسبت به مسئولین در همه قوا نقد سازنده داشته باشند.
- به مناسبت میلاد سراسر نور و رحمت پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) و ولادت با سعادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) جشن میلاد دو نور در واحد گناباد با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد.
برگزاری چهارمین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، 29 آذر ماه یادآور حماسه ای ماندگار است، روزی که دو کبوتر سبک بال و دو فرزند روح اله با هویت قدسی خود فضای دانشگاه آزاد اسلامی گناباد را عطر آگین کردند. به مناسبت چهارمین سالگرد تدفین این گلگون کفنان مراسمی در محل مسجد دانشگاه برپا شد.
دی ماه:
با توجه به هفته پژوهش، حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحد گناباد نسبت به ماه های قبل، از فعالیت بیشتری برخوردار بود. شرکت در نمایشگاه های پژوهشی استانی و شهرستان، برگزاری ده ها کارگاه های آموزشی ویژه دانشجویان و ادارات و نهادهای دولتی شهرستان، سخنرانی علمی و بازدید های علمی و...ماحصل برنامه های هفته پژوهش در واحد گناباد بود.  
- برپایی جلسه شورای مدیران گروه های آموزشی، در این جلسه یعقوبی معاون اموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد خطاب به مدیران گروه های آموزشی گفت : دانشجویان به راهنمایی استادان و مدیران گروه ها نیاز دارند.
- عصر 19 دی ماه: خبر غیر منتظره، ناگهانی و بسیار حزن انگیز بود و همه را مات و مبهوت کرد و ملتی را سوگوار و عزادار. خبر این بود: مرد لحظه های سرنوشت ساز انقلاب، یار دیرین امام راحل و مقام معظم رهبری، آیت اله هاشمی رفسنجانی به ملکوت اعلی پیوست. ضایعه ای جبران ناپذیر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی، کشور و انقلاب، و مردم قدر شناس ایران اسلامی با تشییع و وداع شایسته با این مجاهد نستوه و عالم جلیل القدر نشان دادند که هیچگاه فداکاری ها او را در عرصه های مختلف فراموش نخواهند کرد.
به مناسبت این مصیبت بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی گناباد نیز غرق در اندوه و ماتم شد. این واحد دانشگاهی با مشارکت نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار شهرستان و با حضور پرشور احاد مختلف مردم، مراسم بزرگداشت رئیس فقید هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی را در محل مسجد جامع و مصلی امام خمینی(ره) برگزار کرد.    
بهمن ماه:
چهل و هشتمین نشست شورای معاونین آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در واحد گناباد برگزار شد. رئیس واحد گناباد در این نشست، موفقیت ها و جایگاه ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی را مرهون  و ماحصل هم افزایی، هم اندیشی و تعامل خوبی دانست که در این مجموعه وجود دارد.
- به مناسبت سی و هشتمین بهار فجر انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، برنامه های متنوعی در واحد گناباد تدارک دیده شد که: عطر افشانی و گلباران مزار مطهر شهدای گمنام واحد از سوی کارکنان و نهادهای دولتی شهرستان، محفل انس با قرآن، برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان، شرکت در نمایشگاه ثبت ملی قنات قصبه گناباد و.... و در نهایت شرکت در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن به همراه مردم ولایت مدار شهرستان از جمله برنامه های ویژه دهه فجر دانشگاه بود.
- نوزدهمین دوره مسابقات فوتسال پسران دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در واحد گناباد برگزار شد. در این دوره از مسابقات که در محل مجموعه ورزشی امام علی (ع) برگزار می شد 200 ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب دوازده تیم و در چهار گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت برخواستند. که واحدهای دانشگاهی تربت جام، گناباد و قوچان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از ان خود کردند.
- مراسم چهلمین روز ارتحال ملکوتی آیت اله هاشمی رفسنجانی با حضور احاد مختلف مردم گناباد اعم از روحانیون، کارکنان ادارات و نهادهای دولتی، مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها، اصناف و بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، امام جمعه و فرماندار شهرستان در محل مسجد و مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.
اسفدماه:
- آئین هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در آستانه سال نو و بهار طبیعت از سوی هیات رئیسه و کارکنان واحد گناباد با غرص صدها اصل نهال در دانشگاه و مجتمع های خوابگاهی گرامی داشته شد.
و اما سخن آخر:
در این واپسین روزهای سال یاد آنهایی را که برای ما، کشور عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی زحمات زیادی را متحمل و متقبل شدند و در سال 95 از بین ما رفتند و به دیدار معبود شتافتند را گرامی می داریم بویژه یاد و خاطره آیت اله هاشمی که نام نیکش همیشه بر صفحه سپید روزگار با عزت و ابدی و سرمدی خواهد ماند. همچنین به روح بلند شهدای عزیز مدافع حرم درود می فرستیم و یاد دلاور مردی های آتشنشانان شهید حادثه تلخ پلاسکو را که خود را به آتش زدند تا آتشی را خاموش کنند در آستانه آخرین چهارشنبه سال گرامی می داریم.
ای تغییر دهنده دل ها و دیده‏ ها ، ای مدبر شب و روز، ای گرداننده سال و حالت ها، بگردان حال ما را به نیکوترین حال، با آرزوی اینکه سال جدید سالی سرشار از بهترین ها برای همه هموطنان عزیز بویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی باشد

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker