• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

تحقق اقتصاد دانش محور و دانش بنیان خواسته مهم مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی است

مراسم تکریم دکتر علی‌محمد نوریان سرپرست سابق و معارفه دکتر فرهاد رهبر سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیأت امنا، معاونان، مدیران و کارکنان در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی برگزار شد.
  رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تقدیر از زحمات دکتر نوریان، سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: ما از دکتر نوریان خواستیم تا انتخاب گزینه نهایی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی براساس اساسنامه، سرپرستی این دانشگاه را بپذیرند که ایشان علیرغم میل باطنی قبول کردند. وی با اشاره به انتخاب دکتر رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اکثریت آرا ی اعضای هیأت امنا، اظهار داشت: دکتر رهبر فردی متدین و با تجربه است که دارای سوابق مدیریتی درخشان و طولانی در سازمان برنامه و بودجه و دانشگاه تهران هستند که نقش بسیار مهمی در انسجام، ارتقاء و پیشرفت همه جانبه دانشگاه تهران ایفا کردند.

دکتر ولایتی به ظرفیتهای عظیم علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و تصریح کرد: این دانشگاه به دور از قید و بندهای دست و پاگیر و بوروکراسی های معمول و براساس تصمیم گیری و نظارت هیأت مؤسس و هیأت امنای و مصلحت عمل می کند.
دکتر ولایتی در خصوص انتظارت هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی از ریاست این دانشگاه، گفت: با وجود شخصیتی مثل دکتر رهبر و اساتید فاضل و با تجربه ای که در این دانشگاه هستند، هیچ واحد آموزشی نباید تعطیل شود، چرا که مردم به دانشگاه آزاد اسلامی دل بسته‌اند و امید دارند و این موضوع از کمک های آنها در اهدا زمین، ساختمان و ... کاملاً مشهود است.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker