• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

معاون جدید اداری و مالی دانشگاه معرفی شد.

در آستانه سال تحصیلی جدید دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در جلسه مشترک معاونان و مدیران اجرایی این واحد دنشگاهی با بیان اینکه سیاست های کلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در کنار کیفیت آموزش، ارتقای فرهنگی نیز مد نظر می باشد  و همانگونه که دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه تاکید داشته است راه اندازی داشگاه آزاد اسلامی پاسخی به نیاز مردم با فرهنگ ایران اسلامی می باشد.
حسن زاده با اشاره به اینکه نظر مسئولان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی این است که مباحث مالی زیاد مطرح نیست و این خدمات دانشگاه است که سودده می باشند و لذا هیچ واحد دانشگاهی در کشور تعطیل نخواهد شد تاکید کرد: این بدان معنا نسیت که ما هیچ کاری انجام ندهیم بلکه باید تلاش مضاعف کرد و در راه ارتقا و اعتلای بیش از پیش واخد بکوشیم.

رئیس واحد گناباد در ادامه با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان نقش مهمی در عرصه اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی دارد خاطرنشان داشت: نگاه کوتاه مدت به شرکت های دانش بنیان و اینکه این شرکت ها در کوتاه مدت سوددهی خواهند بود شاید درست نباشد ضمن اینکه اعضای هیات علمی هم بدلیل هزینه ها، کاغذ بازی ها، عدم حمایت های لازم، طولانی بودن مدت انتظار برای استفاده از تسهیلات و برخی موانع دیگر که بر سر راه آن وجود دارد به این مقوله مهم ورود پیدا نمی کنند.
دکتر حسن زاده به ثبت نام دانشجویان جدیدالورود هم اشاره کرد و گفت: دانشجویان نقش اصلی و محور دانشگاه هستند و یکی از اولویت های دانشگاه تکریم دانشجویان و بویژه دانشجویان تازه وارد و خانواده های محترم آنان باشد. وی اضافه کرد: باید در وهله نخست محیطی آرام برای دانشجویان فراهم باشد تا با طیب خاطر به تحصیل خود مشغول باشند و در این مسیر خانواده ها هم دغدغه ای بنام تحصیل فرزندان خود نداشته باشند.
وی از معاونان و مدیران خواست در فرصت باقی مانده تا شروع کلاس ها و سال تحصیلی جدید چنانچه مشکل و یا کمبودی در ارائه هر چه بهتر خدمات به دانشجویان مشاهده می شود نسبت به رفع نقص و مشکلات سریعا اقدام نمایند.
حسن زاده، ارتقای امور فرهنگی، پژوهشی و تحقیقاتی، کیفیت آموزش، کاهش بیشتر هزینه ها، و درآمدزایی را از جمله مهمترین فعالیت های واحد گناباد با شروع سال تحصیلی جدید عنوان کرد.
در ادامه معاونان و مدیران به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.
در این جلسه همچنین بهروز خسروی عضو هیات علمی تمام وقت گروه آموزشی حسابداری به عنوان معاون جدید اداری و مالی واحد گناباد معرفی شد و از خدمات حسین اکبری معاون قبلی اداری و مالی قدردانی شد.
حسین اکبری که عضو هیات علمی تمام وقت واحد سبزوار می باشد به مدت 5 سال به صورت مامور به واحد گناباد منتقل شد که در ضمن 3 سال سمت معاون اداری و مالی واحد گناباد را نیز عهده دار بود وی پس از اتمام دوره ماموریت خود به واحد مبدا ( سبزوار ) بازگشت.
دکتر حسن زاده ضمن تقدیر از زحمات اکبری از معاونت اداری و مالی به عنوان حوزه پشتیبانی و بستر ساز دانشگاه نام برد و برای اکبری در ادامه راه و خدمت در واحد سبزوار آرزوی موفقیت کرد.
حسین اکبری نیز در سخنانی به بیان عملکرد سه ساله خود به عنوان معاون ادرای و مالی در واحد گناباد پرداخت. وی همدلی، هم افزایی، وفاق و نگاه سیستمی به امور را یکی از مهمترین خصایص کارکنان و بویژه هیات رئیسه واحد گناباد توصیف کرد.
حسین اکبری حمایت های دکتر حسن زاده رئیس واحد از تمامی حوزه ها و بویژه حوزه اداری و مالی را در خور تحسین دانست.  
بهروز خسروی معاون جدید اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد هم با تشکر از دکتر حسن زاده رئیس واحد بدلیل اعتمادی که به وی داشته است. به نامگذاری سال 96 از سوی مقام معظم رهبری بنام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اشاره کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در عمل نشان داده است در اجرای منویات معظم له پیشقدم بوده است و با گام برداشتن در مسیر اقتصاد مقاومتی شاهد ارتقای بیش از پیش دانشگاه خواهیم بود.
خسروی اهم برنامه های خود را در حوزه اداری و مالی صرفه جوئی، کنترل هزینه ها، چابک سازی و پویایی بیش از پیش نظام اداری و... برشمرد.
خسروی با بیان اینکه کارکنان باید احساس مسئولیت داشته و در فرآیند تصمیم گیری مشارکت فعال داشته باشند افزود: به تبع  فرهنگ مسئولیت پذیری نهادینه می شود که بسیاری از مشکلات را برطرف می کند و کارکنان نیز احساس خواهند کرد که دانشگاه به آن ها توجه بیشتری می نماید.
وی فعالیت های حسین اکبری را در مدت مسئولیت وی به عنوان معاون اداری و مالی واحد گناباد خوب و مورد تقدیر قرار داد.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker