• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد سروده اش را تقدیم شهید حججی کرد.

مقام معظم رهبری:
خداوند به واسطه مجاهدت محسن عزیز، ملت ایران را عزیز و سربلند کرد و او را نماد نسل جوان انقلابی و معجزه جاری انقلاب اسلامی قرار داد.
تقدیم به بدن بی سر شهید حججی، مدافع حرم
آمدی با بدنی سوخته، بی سر هستی
با شهیدان همین ماه، برابر هستی
از نگاه تو که چون کوه ابهت می ریخت
روی دست همه شهر، شناور هستی
حججی رفت برای حرم بی بی جان
دور گنبد همه دیدند، کبوتر هستی
آن حرامزاده تصور که تو خاموش شدی
عطر تو در همه جا، مرد دلاور هستی
سرخی خون تو آن قدر به کشور جان داد
همه جا سبز شدی، سرو تناور هستی
آفرین بر نجف آباد که پرورد تو را
حال، فرزند همه، عشق، سراسر هستی
سروده شاعری جوان و خوش ذوق که می گوید آنرا تقدیم به بدن بی سر شهید محسن حججی، مدافع حرم کرده است.

این شاعر جوان که اهل شهرستان قاینات در استان خراسان جنوبی می باشد به تازگی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد شده است
اولین برخورد و آشنائی مان از آنجا شروع شد که این جوان ساده و بی تکلف وارد روابط عمومی شد و خودش را معرفی کرد: مرتضی حسینی اسفاد هستم که امسال در رشته کارشناسی ارشد حقوق خانواده دانشگاه آزاد اسلامی گناباد پذیرفته شده است. خوش آمد و خیرمقدمی گفتم و خواستم که بنشیند و چنانچه کار، رهنمایی و یا کمکی از من خواسته است برایش انجام دهم.
گفت نه کاری نداشته و چون تابلوی روابط عمومی را می بیند آمده تا شعری را که در وصف شهید مدافع حرم محسن حججی سروده و با این ایام مناسبت دارد را به دانشگاه ارائه کند تا چنانچه دانشگاه بخواهد آن را در معرض دید دانشجویان و یا سایت دانشگاه قرار دهد. خرسند گشتم و وقتی متوجه شدم که مخاطبم شاعر و اهل ذوق است رغبت پیدا کردم که بیشتر از وی بدانم و گپ و گویی با هم داشته باشم.
از مرتضی حسینی خواستم از خودش بگوید؟ و او ادامه داد: در سال 1351 و در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشوده است متاهل و دارای دو فرزند و شاغل در دانشگاه فنی و حرفه ای می باشد و از طرفی شاعر، نویسنده، و ویراستار می باشد که چندین اثر و کارهای ادبی و فرهنگی دارد.
از حسینی پرسیدم که چه شد دانشگاه آزاد اسلامی گناباد را برای ادامه تحصیل انتخاب کردی و افزود: بدلیل شرایط شغلی و سرکشی از پدر و خانواده که ساکن قاینات می باشند و بایستی در تردد بین مشهد و قاینات باشم، دانشگاه آزاد اسلامی گناباد را انتخاب کردم و از این انتخاب راضی هستم.
حسینی اضافه کرد: همسرش نیز دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات می باشد.
دانشجوی حقوق خانواده واحد گناباد می گوید: مولف 20 کتاب و ویراستار بیش از 300 اثر از دیگر مولفین و نویسندگان است و تا کنون ممیزی بیش از 1000 عنوان کتاب را عهده دار بوده است.
از حسینی پرسیدم آثارش بیشتر در چه زمینه هایی است و آیا چند عنوان از کتبی که مولف آن بوده است را به کتابخانه دانشگاه اهدا خواهد کرد؟ پاسخ داد: کارهایم بیشتر دز زمینه ها اخلاقی، ادبی و تربیتی می باشد و با کمال میل چند اثر را تقدیم کتابخانه دانشگاه خواهم کرد.
حسینی که خادم حرم مطهر هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع) هم می باشد گفت توفیق زیارت رهبر معظم انقلاب را داشته است و افزود: در سال 1387 که دبیر نمونه کشوری شدم در همان سال به دیدار مقام معظم رهبری نائل گشتم که حال و هوای خاصی را به همه حاضرین بخشید و در محضر معظم له، یکی از کارهایم که سروده و شعری است با عنوان امام مهربانی، از سوی گروه سرود دانش آموزان استان خراسان جنوبی اجرا شد وی گفت: این شعر توسط آستان قدس رضوی آهنگ گذاری شد و از سوی صدا و سیمای استان خراسان رضوی نیز تصویر گذاری گردید.
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد افتخاراتی دیگر هم در کارنامه فرهنگی و هنری خود دارد چنانچه خاطر نشان کرد: امسال و در هفته دفاع مقدس از طرف نهاد کتابخانه های عمومی استان، به همراه یک نفر دیگر به عنوان نویسندگان  برتر حوزه دفاع مقدس مورد تجلیل قرار گرفتم. ضمنا در سال 1389 در فراخوان ادبی امام خمینی (ره) از تحقق تا تداوم رتبه برتر فراخوان از آن شعر وی شده است.
حسینی خواسته ای هم از دانشگاه داشت و آن اینکه در صورت امکان با توجه به شاغل بودن اکثر دانشجویان تحصیلات تکمیلی، کلاس های آنان در آخر هفته و حتی روزهای جمعه تشکیل شود. از آقا مرتضی حسینی اسفاد این شاعر توانا، بی ریا، خاکی و افتاده بخاطر اینکه وقتش را در اختیارم گذاشت بی نهایت تشکر کردم و برای وی آرزوی موفقیت و بهترین ها را نمودم و در ضمن خواستار این شدم با توجه به توانمندی هایی که دارد و صاحب ذوق می باشد با امور فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه همکاری داشته باشد و او با خوش رویی آمادگی خود را برای این مشارکت و همکاری اعلام داشت.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker