• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

  • شروع ثبت نام وام وزارت علوم

گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه

بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد
دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد به همراه معاونان این واحد دانشگاهی با حضور در کلاس های درس دانشجویان و تبریک روز دانشجو، این روز فرخنده را گرامی داشت.
رئیس واحد گناباد در جمع دانشجویان با تبریک 16 اذرماه روز دانشجو و مناسبت های ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و میلاد خجسته رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع)  ، از روز دانشجو به عنوان روز بیداری و مطالبه گری یاد کرد و با بیان فرموده مقام معظم رهبری که: آنچه بیش از همه چیز دانشجو را به خود متوجه می کند، عدالت خواهی است؛ این جهت را در او تقویت و تحکیم کنید. افزود: رسالت و نقش دانشجو در دانشگاه صرفا" یک نقش آموزشی و پژوهشی نیست و دانشجو در دانشگاه رسالت های دیگری هم دارد که یکی از مهمترین آن ها این است که دانشجو نسبت به محیط پیرامون خود بی تفاوت نباشد و به آن واکنش نشان داده و به آن حساس باشد.

دکتر حسن زاده به نقش دانشجویان در سال 1332 اشاره کرد و گفت: حرکت دانشجویان در آن زمان که به شهادت سه تن از دانشجویان عزیز انجامید نشان از رسالت و نقش روشن گری دانشجویان دارد
حسن زاده به نقش و جایگاه دانشجویان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز پرداخت و خاطرنشان کرد: دانشگاه و دانشجویان نشان دادند که در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پس از آن چه در دوران 8 سال دفاع مقدس با اهدای هزاران شهید و بیعت و تجدید میثاق با آرمان های بلند رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و پس از جنگ تحمیلی در پیشرفت های عظیم علمی، صنعتی و نظامی که حاصل شده است و تحقق منویات و فرامین مقام معظم رهبری در خط مقدم انقلاب بوده اند
رئیس واحد گناباد اضافه کرد: دانشگاهی موفق و پیشرو خواهد بود که دانشجو در آن تفکر داشته باشد و درست فکر کند و انتقاد سازنده داشته باشد. وی از مسئولین هم خواست تا انتقاد پذیر باشند و از انتقادهای سازنده واهمه ای نداشته باشند و از هر دو قشر دانشجو و مسئولین نیز خواست مرز بین انتقاد و توهین را بدانند و هیچکدام را به پای دیگری تصور نکنند.
حسن زاده از دانشجویان به عنوان بزرگترین سرمایه دانشگاه و جامعه یاد کرد و افزود: شما آینده سازان و مدیران فردای ایران اسلامی هستید پس قدر دوران جوانی خود را بدانید و سعی کنید خود را متعالی کنید
وی از همکاران خود در دانشگاه هم خواست تا نسبت به تکریم ارباب رجوع خود که دانشجو و خانواده های محترم آنان می باشند بیش از پیش توجه داشته باشند.
دکتر حسن زاده تصریح کرد: اساس کار ما در دانشگاه آزاد اسلامی ارائه خدمات مناسب به دانشجویان و حل مشکلات آنان می باشد و خاطرنشان ساخت: قطعا" در دانشگاه و جامعه مشکلاتی وجود دارد و نمی توان گفت و تصور کرد که همه چیز ایده آل می باشد و هیچ مشکلی وجود ندارد اما مهم این است که با مشکلات چگونه برخورد کنیم.
رئیس واحد گناباد تعامل بیشتر دانشجویان و هیات رئیسه، اساتید و کارکنان را با همدیگر و بیش از پیش خواستار شد

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker