• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

اطلاعیه امتحانات بخاطر نزدیک شدن شب های قدر

on .

 

قابل توجه دانشجویان گرامی

 ضمن قبولی طاعات و عبادات دانشجویان محترم روزه دار از خداوند متعال وبه منظور بهره مندی بیشتر دانشجویان از فیض مناجات در شب های قدر کلیه امتحانات روز های چهارشنبه مورخه 24/03/96 و یکشنبه مورخه 28/03/96 فقط در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر برگزار خواهد شد.

 1- کلیه امتحانات روزچهارشنبه مورخه 24/03/96ساعت 8 صبح به ساعت 9 صبح و 10صبح به 11صبح همان روز.

2- کلیه امتحانات روز  یکشنبه  مورخه  28/03/96  ساعت  8  صبح  به ساعت 9 صبح و 10صبح به 11 صبح همان روز. 

 

                                                                حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

                                               دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد

آئين نامه انتخاب و معرفي دانشجويان نمونه

on .

قابل توجه دانشجویان گرامی،

از کلیه دانشجویانی که واجد شرایط آئین نامه معرفي دانشجويان نمونه می باشند، خواهشمند است مدارک خود را حداکثر تا تاریخ 96/02/23 به امور دانشجویی تحویل نمایند.  قابل ذکر است زمان تحویل مدارک  تمدید نخواهد شد.

جهت دریافت فایل  آئين نامه انتخاب و معرفي دانشجويان نمونه دانشگاه آزاد اسلامي، فایل زیر را دانلود نمایید. ضمنآ علاوه بر سایت دانشگاه فرم های مربوطه در انتشارات نیز موجود می باشد.

دریافت فایل

امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه 

اطلاعیه وام وزارت علوم نیمسال دوم 96-95

on .

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند جهت دریافت وام وزارت علوم نیمسال دوم 96/95 می بایست حد اکثر تا 95/12/15 به شرح زیر عمل نمایند:

1 – دانشجویانی که در ترمهای قبل از این وام استفاده کرده اند:

می بایست به سایت صندوق رفاه به نشانی www.swf.ir – سامانه پورتال فاز 2 مراجعه و با ثبت  کد ملی با فرمت زدن خط تیره (همان طور که درکارت ملی درج شده است) ورود نمایند. ضمنا" کلمه عبور در ابتدا همان کد ملی با فرمت زدن خط تیره می باشد، سپس از ورود به قسمت درخواست وام مراجعه و با زدن درخواست وام شهریه دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام نمایند.

2 – دانشجویانی که قبلا" از این وام استفاده نکرده اند:

این دسته از دانشجویان می بایست قبل از ثبت نام جهت دریافت فرم معرفی به محضر به صندوق رفاه دانشگاه مراجعه کرده و فرم معرفی به محضر دریافت نمایند یا از سایت دانشگاه آزاد اسلامی گناباد حوزه معاونت اداری مالی – صندوق رفاه فرم تعهد نامه را دانلود نمایند . سپس مدارک آماده شده محضری را مجددا" به صندوق رفاه دانشجویان  واحد تحویل داده و پس از آن به سایت صندوق رفاه به نشانی www.swf.ir پورتال دانشجویی سامانه پورتال فاز 2 مراجعه قبل از ورود به سیستم عنوان ثبت نام را انتخاب کنند بعد از ثبت نام همان مراحل ردیف 1 بالا را ادامه دهند.

صندوق رفاه دانشجویان

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker