چهارمین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد

29 آذرماه یادآور حماسه ای ماندگار می باشد روزی که دو کبوتر سبک بال و دو فرزند روح اله با هویت قدسی خود فضای دانشگاه آزاد اسلامی گناباد را عطرآگین کردند.
آری 29 اذرماه 1391 بود که دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس پس از تشییع جنازه ای عاشقانه بر دوش مردم ولایت مدار و خداجوی و همیشه در صحنه شهرستان در جوار مسجد دانشگاه آزاد اسلامی گناباد آرمیدند.    
در آستانه چهارمین سالگرد خاکسپاری دو شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، ویژه برنامه گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان با حضور رئیس، معاونان و جمعی از کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار گردید.
در این مراسم و پس از دوره قرائت قرآن در مسجد دانشگاه. دکتر حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در سخنانی، ضمن تبریک میلاد گل بوستان نبوی پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد (ص) و ولادت با سعادت خورشید پر فروغ آسمان علم الهی حضرت امام جعفر صادق (ع)، به جایگاه رفیع شهید و شهادت پرداخت.
حسن زاده گفت: شهادت در نزد خداوند باریتعالی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و برای همین است که می گوئیم شهدا همیشه زنده اند.
رئیس واحد گناباد خاطرنشان ساخت: شهدا اسطوره های ایمان، عزت، معرفت و شجاعت در جامعه هستند و از طرفی ایثار و شهادت از متعالی ترین ارزش هاست که می تواند جامعه را به تکامل برساند.
وی ادامه داد: خاکسپاری و تدفین شهدا در مراکز آموزش عالی و ترویج فرهنگ شهادت در دانشگاه ها که محل تولید علم و تفکر هستند تاثیر عمیقی در رشد اندیشه و شکوفایی جوانان و آینده سازان میهن اسلامی و ایجاد فضای روحانی و معنوی در محیط های علمی دارد.
دکتر حسن زاده، امنیت، استقلال، آبادانی، پیشرفت های علمی و دانشگاهی و هر آنچه که داریم را مرهون خون پاک شهدا دانست و ضمن گرامیداشت 29 آذرماه، چهارمین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، حضور این گلگون کفنان را در دانشگاه موهبتی الهی برشمرد و افزود: نه تنها دانشگاه آزاد اسلامی گناباد بلکه شهرستان از فیوضات این کبوتران سبک بال بهره مند می باشند.
در پایان حاضرین با گلباران مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه به مقام شامخ آنان ادای احترام نمودند. 

بررسی ایمیل ثبت شده در پرتال باشگاه

با توجه به اینکه موضوعات مختلف مربوط به باشگاه نظیر آیین نامه ها، فرمها، اولویتهای پژوهشی و ... از طریق ایمیل برای اعضای محترم باشگاه ارسال می شود؛ از اعضای محترم باشگاه تقاضا داریم ایمیل ثبت شده در پرتال باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان را بررسی نموده و در صورت لزوم نسبت به تصحیح یا تغییر آن اقدام لازم را انجام دهند. در صورت تغییر ایمیل لطفا از طریق ارسال پیام کوتاه به شماره 09155332171 موضوع را به رئیس باشگاه اطلاع دهید.

ایجاد کارگروههای تخصصی

در راستای ایجاد کارگروههای تخصصی به منظور هم افزایی و انجام پروژه های صنعتی، شایسته است اعضای محترم باشگاه پیشنهادها و نظرات خود در این خصوص را ارسال نمایند. آیین نامه های مربوطه در قسمت آیین نامه ها و بخشنامه ها قابل دسترسی است.

انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت خط انتقال گاز

با توجه به انعقاد قرارداد همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد با شرکت خطوط انتقال گاز ایران (منطقه 4) به منظور ارتباط دانشگاه با صنعت، شایسته است اعضای محترم باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد طرحهای پژوهشی در راستای نیازهای صنعت گاز ارائه نمایند. متعاقبا لیست طرحهای مورد نیاز به آدرس پست الکترونیکی اعضا ارسال خواهد شد. لطفا ایمیل ثبت شده در سیستم پیوند را بررسی نمایید.

 

ایجاد کارگروه نانو

در راستای ایجاد و ساماندهی کارگروههای تخصصی باشگاه، کارگروه نانو ایجاد گردید. این کارگروه در زمینه فناوری نانو فعالیت می کند. اعضایی که در این زمینه تخصص دارند می توانند درخواست عضویت خود را به رئیس باشگاه ارائه نمایند.

ادامه خبرها...

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker